KONST / Litografier / Färglitografi 7574610
nr 757 4610
Färglitografi
signerad, 18/70, 55x40
Utrop:
300 kr
Såld:
450 kr
måndag 7 maj 2012
kl 18:14:34
300 kr
200 kr
400 kr
400 kr