ART / Sculptures and works of art / Buddha 9974088

nr 997 4088

Buddha

förgyllt och bemålat trä, Asia, height: inkl. sockel 69, slitage och skador.

förgyllt och bemålat trä, Asien, höjd: inkl. sockel 69

Condition: slitage, skador och lagning

5000

SEK 3000

Monday November 30 2015
at 18:35:31

30/11 16:18:15 1      Vinnande bud

  • Klassiska
  • Nov 30

Klassiska

Read more about Klassiska