KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 12354314

nr 1235 4314

Etsning

Stig Pettersson, Vårvinter, 23/50, signerad -83. Motivet: 31x39

måndag 18 februari 2019
kl 19:18:08