FURNITURE / Cupboards & Cabinets / Book case 14609482
nr 1460 9482
BOOK CASE
1910-tal. Length: 79, width: 31 cm, height: 165 cm, wear.
1910-tal. Bredd: 79, djup: 31 cm, höjd: 165 cm
Condition: slitage
600
SEK 600
Monday April 11 2022
at 20:46:45
400 kr
350 kr
400 kr (Robot)
500 kr