KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 16915067

nr 1691 5067

Akvareller

ett par, Oidentifierad konstnär. Fjällandskap vinter. Signerade R Larsson. Akvarell, bildmått: 24x30 cm, yttermått inklusive ram: 41x47

Utrop:

600 kr

Såld:

300 kr

måndag 31 mars 2025
kl 20:58:10

30/3 16:54:24 1      Vinnande bud