KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 8952173
nr 895 2173
Etsning
David Ljungdahl (1870-1940), Drottningholm, signerad, motivet: 28x20
Kondition: skadad ram
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 19 maj 2014
kl 19:02:25
19/5 16:45:02