ART / Sculptures and works of art / Cassoletter 5617712

nr 561 7712

Cassoletter

Lenght: ()

1 par förgylld brons med baccanalmotiv Sign.. 1800-tal, höjd: 36 En mutter saknas

Withdrawn

Monday January 19 2009
at 16:00:00