KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 13272175

nr 1327 2175

Etsning

Johan Fredrik Martin (efter). Eskilstuna. Ej signerad. Motivet: 29x39 ca

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 18 maj 2020
kl 19:26:29

13/5 12:22:04 1      Vinnande bud