KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Kopparstick 17422125
nr 1742 2125
Olle Hanspers
(f. 1923), Sverige
Kopparstick, "Mene mene tekel". Signerad, numrerad 73/100, daterad -78,45x62 cm, yttermått inklusive ram: 71x96 cm
Olle Hanspers, född 1923, svensk tecknare och grafiker.
måndag 24 november 2025
kl 19:54:43