FURNITURE / Tables / Gate-leg table 6481461
nr 648 1461
GATE-LEG TABLE
20th century, stained pine, length. 178, width: 90 D75, wear.
1900-tal, betsad furu, längd. 178, djup: 90 D75
Condition: slitage
100
SEK 250
Monday July 19 2010
at 17:39:05
100 kr
200 kr