ART / Lithographs / Litographs in colors 12769550
nr 1276 9550
LITOGRAPHS IN COLORS
2 pcs, Sven Gerdin. "Klara Mälarstrand" respektive "Norr Mälarstrand". Signed, numbered 375-upplaga. Subject: 23x33 ca,
2 st, Sven Gerdin. "Klara Mälarstrand" respektive "Norr Mälarstrand". Signerad, numrerad 375-upplaga. Motivet: 23x33 ca
400
SEK 100
Monday September 23 2019
at 18:44:22
19/9 15:40:18