MÖBLER / Bord / Skrivbord 6662596
nr 666 2596
Skrivbord
Sent 1800-tal, längd: 145, djup: 88, höjd: 77
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.500 kr
Såld:
2.800 kr
måndag 8 november 2010
kl 19:05:30
2.500 kr
2.000 kr
2.500 kr
2.700 kr