KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 17569362
nr 1756 9362
Bo Yson Sjöberg
(1915-1994), Sverige
Landskap. Signerad, blandteknik, ej glasad, bladets mått: 18x22,5, yttermått inklusive ram: 42x35 cm
Bo Yson Sjöberg, svensk målare född i Stockholm 1915, död 1994.
Utrop:
600 kr
Bevakningspris:
ÄR EJ UPPNÅTT
Aktuellt bud:
Inga bud (per 00:22:28)
Uppdatera
Visning
fredag 30/1, lördag 31/1, söndag 1/2 och måndag 2/2
Auktionen
avslutas:
måndag 2 februari kl 19:03:59
- Mitt bud
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 800 kr
Göteborg Begär offert för hemleverans
Helsingfors 800 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
Bo Yson Sjöberg
Läs mer om Bo Yson Sjöberg