FURNITURE / Cupboards & Cabinets / Cupboard 14577324
nr 1457 7324
CUPBOARD
20th century. Painted, tudelat. Överdel med glasade dörrpar. Beslag av mässing. Width: 97 cm. Width: 43 cm, höjd 227 cm, a key, wear. Senare målning.
1900-tal. Bemålat, tudelat. Överdel med glasade dörrpar. Beslag av mässing. Bredd: 97 cm. Djup: 43 cm, höjd 227 cm, nyckel
Condition: Slitage. Senare målning
5000
SEK 7400
Monday Mars 28 2022
at 18:34:34
5.200 kr
7.200 kr
4.400 kr
4.600 kr (Robot)
7.000 kr
7.200 kr (Robot)