MÖBLER / Bord / Soffbord 15175297
nr 1517 5297
Soffbord
1960-tal, mahogny, Rottinghylla. Bredd: 70 cm. Djup: 57 cm. Höjd: 50 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 23 januari 2023
kl 18:16:12
23/1 18:09:21
500 kr
23/1 18:11:12