KONST / Litografier / Färglitografi 16152046
nr 1615 2046
Lars Jonsson
(f. 1952), Sverige
Son HC . Signerad, numrerad 9/20. Färglitografi, bildmått: 62x88 cm, yttermått inklusive ram: 68x94 cm.
Lars Jonsson, svensk bildkonstnär född 1952, .
måndag 22 april 2024
kl 18:47:09
22 apr