GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Ytterfoder 4151513
nr 415 1513
Ytterfoder
Ett par, Sekelskifte 1900, Gustafsberg, (äggformade), höjd: 22 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 5 juni 2006