KONST / Litografier / Färglitografi 17412078
nr 1741 2078
Färglitografi
Jan Ulrik Friis (1959). Signerad, numrerad 3/39. Färglitografi, bildmått: 34x34 cm, yttermått inklusive ram: 55x54 cm
måndag 17 november 2025
kl 20:04:37
17 nov