1044 Skulptur
Såld: 6.400 kr
Såldes den 29 april 2024 -
1041 Toilettebord
Såld: 13.500 kr
Såldes den 29 april 2024 -
1025 Skulptur
Såld: 6.800 kr
Såldes den 29 april 2024
1024 Golvlampa
Såld: 2.800 kr
Såldes den 29 april 2024 -
1023 Ishink
Såld: 3.400 kr
Såldes den 29 april 2024 -
1020 Skulptur
Såld: 41.000 kr
Såldes den 29 april 2024
1019 Skulptur
Såld: 46.000 kr
Såldes den 29 april 2024 -
1009 Skrin
Såld: 7.000 kr
Såldes den 29 april 2024 -
5406 Sidobord
Såld: 1.200 kr
Såldes den 29 april 2024
5344 Lampbord
ett par. Höjd: 74 cm, diameter: 50 cm
Såld: 5.000 kr
Såldes den 29 april 2024 -
5175 Färglitografi
Såld: 1.600 kr
Såldes den 29 april 2024 -
5141 Terrin
Fågel, Italien. Längd: 50 cm, höjd: 24 cm
Såld: 300 kr
Såldes den 29 april 2024
5106 Ljusstakar
Såld: 1.000 kr
Såldes den 29 april 2024 -
5091 Etsning
Såld: 700 kr
Såldes den 29 april 2024 -
5004 Oljemålning
Såld: 1.100 kr
Såldes den 29 april 2024