Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

bakg


  • 1044 Skulptur
    Lisa Larson (f. 1931), Sverige. Zebra ur Stora Zoo..//
    Såld: 6.400 kr

    SÃ¥ldes den 29 april 2024
  • 1041 Toilettebord
    Josef Frank (1885-1967), Österrike. Firma Svenskt ..//
    Såld: 13.500 kr

    SÃ¥ldes den 29 april 2024
  • 1025 Skulptur
    1800-tal, Napoleon Bonaparte, byst i brons, sockel..//
    Såld: 6.800 kr

    SÃ¥ldes den 29 april 2024
  • 1024 Golvlampa
    Jugend, majolika, riklig dekor med elefant, fågel ..//
    Såld: 2.800 kr

    SÃ¥ldes den 29 april 2024
  • 1023 Ishink
    Aldo Tura, lackat grönfärgat getskinn på metall, e..//
    Såld: 3.400 kr

    SÃ¥ldes den 29 april 2024
  • 1020 Skulptur
    Kay Bojesen (1886-1958), Danmark. Eneret, elefant,..//
    Såld: 41.000 kr

    SÃ¥ldes den 29 april 2024
  • 1019 Skulptur
    Kay Bojesen (1886-1958), Danmark. Eneret, Elefant,..//
    Såld: 46.000 kr

    SÃ¥ldes den 29 april 2024
  • 1009 Skrin
    Porfyr, sengustavianskt. Mässingsmontering, på kul..//
    Såld: 7.000 kr

    SÃ¥ldes den 29 april 2024
  • 5406 Sidobord
    hyllplan i rotting, toppskiva i marmor. Bredd: 83 ..//
    Såld: 1.200 kr

    SÃ¥ldes den 29 april 2024
  • 5106 Ljusstakar
    Ett par, Torshammars bruk, mässing och trä. Höjd: ..//
    Såld: 1.000 kr

    SÃ¥ldes den 29 april 2024
  • 5091 Etsning
    Oidentifierad konstnär. Fågel, kolorerad. Bildmått..//
    Såld: 700 kr

    SÃ¥ldes den 29 april 2024
  • 5004 OljemÃ¥lning
    Martin Emond (1895-1965), Sverige. Signerad, Saxof..//
    Såld: 1.100 kr

    SÃ¥ldes den 29 april 2024




Ladda ner broschyr