KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 16583239
nr 1658 3239
Frans Lindström
(1874-1954), Sverige
Akvareller, 4 st, Stockholmsmotiv, yttermått inklusive ram: 28x35 cm. Signerad
Frans Lindström, född 1874 i Stockholm , död 1954, svensk målare.
måndag 18 november 2024
kl 18:43:31
Frans Lindström
Läs mer om Frans Lindström