KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 16583239

nr 1658 3239

Frans Lindström

(1874-1954), Sverige

Akvareller, 4 st, Stockholmsmotiv, yttermått inklusive ram: 28x35 cm. Signerad

Frans Lindström, född 1874 i Stockholm , död 1954, svensk målare.

måndag 18 november 2024
kl 18:43:31

Frans Lindström

Läs mer om Frans Lindström