KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14823228
nr 1482 3228
Akvarell
Oidentifierad konstnär. Monogramsignerad. Längd: P. 1907,35x29 cm, yttermått inklusive ram: 47x34, akvarell
Utrop:
1.000 kr
Såld:
800 kr
måndag 15 augusti 2022
kl 20:57:59
11/8 20:46:27
700 kr
15/8 20:01:01