KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13062173
nr 1306 2173
Torsten Bergmark
(1920-1996), Sverige
Akvarell, Växter, monogramsignerad och daterad -81, ca 34x49 cm
Torsten Bergmark, svensk bildkonstnär född 1920, död 1996 .
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 10 februari 2020
kl 18:46:02
10/2 18:26:46
Torsten Bergmark
Läs mer om Torsten Bergmark