KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 11061122
nr 1106 1122
Stephen Clark
(f. 1953), Sverige
Akvarell, Stephen Clark (f. 1953), Fåglar, signerad. - 79, bladets mått: 40x57
Stephen Clark, svensk målare född i Stockholm 1953.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
100 kr
måndag 1 maj 2017
kl 20:23:11
27/4 12:41:34