KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 7063501

nr 706 3501

Akvarell

signerad, 1925, art noveau, 26x22

Utrop:

1.200 kr

Såld:

600 kr

måndag 1 augusti 2011
kl 18:00:10