KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14177116

nr 1417 7116

Nikolai Belij

(1896-1968), Finland

Fiskebod och eka, Signerad. Akvarell, bildmått: 23x31 cm, yttermått inklusive ram: 43x50 cm

Utrop:

300 kr

måndag 6 september 2021
kl 19:28:11

Nikolai Belij

Läs mer om Nikolai Belij