KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14688294
nr 1468 8294
Jan Lundquist
(f. 1935), Sverige
Uppsala. Signerad. Akvarell, 28x40 cm, yttermått inklusive ram: 48x59 cm
Jan Lundquist, svensk målare, tecknare och grafiker född i Stockholm 1935.
Utrop:
800 kr
Såld:
800 kr
tisdag 24 maj 2022
kl 18:13:12
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
700 kr (Budbetjänt)
800 kr
Jan Lundquist
Läs mer om Jan Lundquist