KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 17088094
nr 1708 8094
Akvarell
Filiph Jacobsson. ”Sians”. Signerad, numrerad Original. Akvarell, bildmått: 24x31 cm. Yttermått inklusive ram: 37x45 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 9 juni 2025
kl 20:33:36
9/6 06:28:03