KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12544102

nr 1254 4102

Akvarell

Edith Teall, Gård, signerad. 18x25

Utrop:

600 kr

Såld:

100 kr

måndag 13 maj 2019
kl 19:57:18

12/5 22:34:15 1      Vinnande bud