KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 9591085

nr 959 1085

Carl Wilhelmson

(1866-1928), Sverige

Akvarell, Carl Wilhelmson (1866-1928), porträtt, stämpelsignerad för sterbhuset, 32x23

Utrop:

6.000 kr

Såld:

3.000 kr

måndag 4 maj 2015
kl 20:50:42

3/5 10:41:23 1      Vinnande bud

Carl Wilhelmson

Läs mer om Carl Wilhelmson