KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14419025
*
nr 1441 9025
Carl Michael Lundberg
(f. 1972), Sverige
Signerad, daterad -12, akvarell, yttermått inklusive ram: 42x32 cm
Carl Michael Lundberg, svensk bildkonstnär född 1972.
Följerätt
Utrop:
500 kr
Såld:
500 kr
Sista tid för bud online:
måndag 10 januari 2022
kl 18:08:33
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
7/1 07:53:46
1
100 kr
10/1 17:57:35
2
250 kr
10/1 17:58:26
3
250 kr
10/1 17:58:26
2
250 kr (Budbetjänt)
10/1 17:58:54
3
350 kr
10/1 18:00:34
4
400 kr
10/1 18:02:26
3
Vinnande bud
10/1 18:03:33
4
500 kr
10/1 18:03:33
3
(budbetjänt)
Läs om budbetjänten
- Konstnär/Designer
Carl Michael Lundberg
Carl Michael Lundberg, svensk bildkonstnär född 1972.
Läs mer om Carl Michael Lundberg
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller carl michael lundberg svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige vattenfärg
-
8213 Akvarell
Åslund, daterad -90, sjölandskap. Akvarell, bildmå..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:06
-
8097 Akvarell
Birgit Sahlberg. Signerad, daterad 1927, stilleben..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:36
-
6381 Akvarell
Olof Walfrid Nilsson (1868-1956), Kustmotiv. Signe..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:22
-
8033 Akvarell
Robert Högfeldt (1894-1986), Sverige. Sovande barn..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:29
-
8070 Blandteknik
4 st, Ã…ke Wilhelm Andersson (1922-1988), Sverige. ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:33
-
8063 Collage
Maria Hagelby (f. 1957), Sverige. Signerad, kompos..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:20
*
Carl Michael Lundberg
Carl Michael Lundberg, svensk bildkonstnär född 1972.
Läs om budbetjänten
Läs mer om Carl Michael Lundberg
nr 1441 9025
Carl Michael Lundberg
(f. 1972), Sverige
Signerad, daterad -12, akvarell, yttermått inklusive ram: 42x32 cm
Carl Michael Lundberg, svensk bildkonstnär född 1972.
| Följerätt | |
|---|---|
| Utrop: | 500 kr |
| Såld: | 500 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 10 januari 2022 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 7/1 07:53:46 | 1 | 100 kr |
| 10/1 17:57:35 | 2 | 250 kr |
| 10/1 17:58:26 | 3 | 250 kr |
| 10/1 17:58:26 | 2 | 250 kr (Budbetjänt) |
| 10/1 17:58:54 | 3 | 350 kr |
| 10/1 18:00:34 | 4 | 400 kr |
| 10/1 18:02:26 | 3 | Vinnande bud |
| 10/1 18:03:33 | 4 | 500 kr |
| 10/1 18:03:33 | 3 | (budbetjänt) |
Läs om budbetjänten
- Konstnär/Designer
Carl Michael Lundberg
Carl Michael Lundberg, svensk bildkonstnär född 1972.Läs mer om Carl Michael Lundberg
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller carl michael lundberg svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige vattenfärg
-
8213 Akvarell
Åslund, daterad -90, sjölandskap. Akvarell, bildmå..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:06 -
8097 Akvarell
Birgit Sahlberg. Signerad, daterad 1927, stilleben..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:36 -
6381 Akvarell
Olof Walfrid Nilsson (1868-1956), Kustmotiv. Signe..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:22
-
8033 Akvarell
Robert Högfeldt (1894-1986), Sverige. Sovande barn..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:29 -
8070 Blandteknik
4 st, Ã…ke Wilhelm Andersson (1922-1988), Sverige. ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:33 -
8063 Collage
Maria Hagelby (f. 1957), Sverige. Signerad, kompos..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:20



