MISCELLANEOUS / Textiles & Vintage / Wall hangings 15848361

nr 1584 8361

WALL HANGINGS

2 pcs, Flamskvävnad. Signerad OP, dated 1951, 50x64 - 75x122 cm,

2 st, Flamskvävnad. Signerad OP, daterad 1951,50x64 - 75x122 cm

800

SEK 1100

Monday December 11 2023
at 19:59:18