GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Vas 15207454

nr 1520 7454

Vas

Japan, glaserad stengodslera. Höjd: 25 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

500 kr

måndag 6 februari 2023
kl 18:29:05