KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Tusch 12343058

nr 1234 3058

Göran Strååt

(1913-1994), Sverige

Tusch, Göran Strååt (1913-1994), Sverige. Kvinna i soffa. Signerad, daterad -42. Motivet: 42x26

Göran Strååt, svensk skulptör, målare och tecknare född 1913, död 1994.

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 11 februari 2019
kl 19:57:14

10/2 19:57:37 1      Vinnande bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Göran Strååt

Läs mer om Göran Strååt