KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 12343302

nr 1234 3302

Svenolov Ehrén

(1927-2004), Sverige

Träsnitt, Svenolov Ehrén (1927-2004), Sverige. 275/310, Stockholm, signerad. 1976. Motivet: 22x31

Utrop:

800 kr

Såld:

400 kr

måndag 11 februari 2019
kl 20:27:42

11/2 17:12:55 1      350 kr
11/2 17:47:27 2      Vinnande bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Svenolov Ehrén

Läs mer om Svenolov Ehrén