MÖBLER / Bord / Bord 11132201

nr 1113 2201

Bord

Rokokostil, diameter: 116 cm, höjd: 74 cm

Kondition: slitage, skador, lagad

Utrop:

600 kr

Såld:

800 kr

måndag 5 juni 2017
kl 20:22:09

Superellipsbordet