MÖBLER / Soffor / Kökssoffa 13464190

nr 1346 4190

Kökssoffa

1800-tal. Längd: 215

Kondition: slitage

Utrop:

800 kr

Såld:

600 kr

måndag 7 september 2020
kl 18:06:35