ÖVRIGT / Textilier & Vintage / Resväskor 17309061
nr 1730 9061
Resväskor
4 st, bland annat med toiletteinredning, modell äldre. Längd: 50-67 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 13 oktober 2025
kl 19:52:32
300 kr
350 kr
400 kr
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)