FURNITURE / Chairs and Stools / Stool 14609150
nr 1460 9150
STOOL
1950s. Height: 59, wear.
1950-tal. Höjd: 59 cm
Condition: slitage
SEK 450
Monday April 11 2022
at 20:02:11
400 kr
150 kr
200 kr (Robot)
350 kr
400 kr (Robot)