GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Kryddburkar 14367228
nr 1436 7228
Kryddburkar
9 delar, Gefle. Höjd: 9-17cm
Kondition: slitage, skador, saknar lock
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 6 december 2021
kl 20:28:04
6/12 19:55:45
Gefle Porslinsfabrik AB