FURNITURE / Tables / Writing desk 9513539

nr 951 3539

WRITING DESK

1890s, length: 135 cm, width: 75 cm, height: 77 cm, wear.

1890-tal, längd: 135 cm, djup: 75 cm, höjd: 77 cm

Condition: slitage

2000

SEK 2200

Monday Mars 30 2015
at 20:01:14