MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Skinnfåtölj 9298688
nr 929 8688
Skinnfåtölj
Tidigt 1900-tal
Kondition: slitage
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 8 december 2014
kl 19:39:49
8/12 19:34:49