MÖBLER / Skåp & hyllor / Sideboard 12342277

nr 1234 2277

Sideboard

England, Idegran. Längd: 152 cm, djup: 48 cm, höjd: 73 cm

Konditionsrapport: skivan med slitage efter vatten samt repor

Utrop:

700 kr

Såld:

600 kr

måndag 11 februari 2019
kl 20:52:16

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 1.600 kr
  Göteborg 1.600 kr
  Helsingfors 1.600 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor