MÖBLER / Skåp & hyllor / Sideboard 12342277

nr 1234 2277

Sideboard

England, Idegran. Längd: 152 cm, djup: 48 cm, höjd: 73 cm

Konditionsrapport: skivan med slitage efter vatten samt repor

Utrop:

700 kr

Såld:

600 kr

måndag 11 februari 2019
kl 20:52:16