KONST / Litografier / Serigrafi 12343261

nr 1234 3261

Serigrafi

BECK & JUNG (Holger Bäckström, 1939-1997, Bo Ljungberg, 1939-2007). Signerad, numrerad 20/275, daterad 1974. Motivet: 60x42

Utrop:

1.000 kr

Såld:

900 kr

måndag 11 februari 2019
kl 19:32:07

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 400 kr
  Göteborg 400 kr
  Helsingfors 400 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor