ART / Sculptures and works of art / Sculpture 7641446

nr 764 1446

SCULPTURE

Dalmatin, height: 72, wear, damages.

Dalmatin, höjd: 72

Condition: slitage, skador

300

SEK 750

Monday June 11 2012
at 19:34:21