MÖBLER / Bord / Salongsbord 5005767
nr 500 5767
Salongsbord
1800-tal, oktagonalt, (fanérskador)
Utrop:
300 kr
Såld:
450 kr
måndag 10 december 2007
kl 16:46:32
300 kr
400 kr
400 kr