KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Rödkrita 17004524
nr 1700 4524
Olle Nyman
(1909-1999), Sverige
Rödkrita, Signerad, nr 11, häst 11. Bildmått: 72x99 cm, yttermått inklusive ram: 81x107 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
150 kr
måndag 12 maj 2025
kl 19:48:45
100 kr
Olle Nyman
Läs mer om Olle Nyman