GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Porslin 12144020
nr 1214 4020
Porslin
6 delar, Kina, Blåvitt. Höjd: 3-24
Kondition: slitage, skador, lagad
Utrop:
600 kr
Såld:
600 kr
måndag 29 oktober 2018
kl 19:16:52
200 kr
300 kr
300 kr
300 kr (Budbetjänt)
450 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
6
600 kr