Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 
bakg

  ART / Watercolor paintings & Drawings / Pastel 10895087



*

nr 1089 5087


PASTEL

2 pcs, Follgram, composition, signed. -76, 46x62,


2 st, Follgram, Komposition, signerad. -76, 46x62


Estimate:

600

Auction date:

Monday February 13 2017
at 19:15:23


bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller follgram färgkrita komposition pastell vattenfärg
  • 7194 PASTEL
    unidentified artist. No signature, indoor picture,..//
     

    Auction ends
    in two days
    19 jan at 18:33
  • 7166 PASTEL
    Stig Claesson Slas (1928-2008), Sweden. Signed, da..//
    Present: SEK 500

    Auction ends
    in two days
    19 jan at 20:58
  • 6485 PASTELS
    2 pcs, Carl Brandt. Signed, landscape, 16x48 cm, o..//
     

    Auction ends
    in two days
    19 jan at 19:24




Ladda ner broschyr