KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 16969201
nr 1696 9201
Pastell
Kurt Carendi (1905-1971), Sverige. Signerad, 50x32 cm, yttermått inklusive ram: 67x49 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 28 april 2025
kl 20:49:57
300 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr (Budbetjänt)