ÖVRIGT / Smycken / Örhängen & armband 13524283
nr 1352 4283
Örhängen & armband
Silver/förgyllt silver, flexband, med vita stenar. Längd: 8-16cm, vikt: 15g.
Utrop:
300 kr
Såld:
250 kr
måndag 5 oktober 2020
kl 19:13:34
150 kr
200 kr
Legering av koppar, mässing och nickel.
Nysilver stämplas vanligtvis med bokstäverna ALP eller NS.
Silver